Úvod » Výsledky - Zápasy » PKFL 2019/2020

13.10.2019 Crux vs. FC Hedonis

publikováno 15.10.2019 (aktualizováno 28.10.2019)

Tak máme za sebou další zápas a bohužel ke spokojenosti toho moc najít nejde, snad příští článek bude v radostnější atmosféře :o kdybych chtěl zápas shrnout jedním slovem, tak tím je ZMATEK (nebo zmetek? :P)

Úvod zápasu bohužel po pár minutách poznamenaly 3 chyby v obraně a byly z toho 3 vcelku rychle vstřelené góly soupeře, ze kterých už jsme se nevzpamatovali a úplně nás tím soupeř rozložil, díky čemuž se zápas neodehrával v příliš dobré atmosféře. Cítit byla i určitá nesoudržnost a to je určitě jedna z věcí, na které bychom měli zapracovat - jako povinnou četbu před dalším zápasem budiž Tři mušketýři :o

Pozitivní je, že negativně ani pozitivně nikdo příliš nevyčníval, jen škoda zmatku s jakým jsme se na hřišti (ne)pohybovali - často jsme odbíhali od nejbližšího soupeře a nesmyslně zdvojovali hráče s balónem a umožňovali soupeři snadnou hru v přečíslení. Ne že bychom to úplně vypustili, ale jako bysme úplně zapomněli, jak se fotbal hraje. Už jen kvůli Škyťákovi jsme měli zahrát dozadu líp, snažil se seč mohl, ale soupeř to měl před ním prostě moc jednoduchý... 2:11 je prostě moc a je čas se probudit a hrát, co jsme byli zvyklí - jistota a zodpovědnost zezadu a brejky :)

Budiž nám to poučením a na závěr malý citát, který jsem po zápase zaznamenal od našeho kapitána (případně ať mě opraví, já na tom s pamětí nejsem nejlíp :D): "Dneska mě neposlouchala půlka týmu, ani balón a dokonce 1 na 1 jsem nedokázal projít" (myslím, že platí pro všechny :D).

Díky a bude líp! (hůř už to nejde) ;)

Petr