Úvod » Čtení » Sezóna 2014 / 2015

šesté čtení

publikováno 16.10.2014 (aktualizováno 05.09.2016)

..

Pohroma favoritů, tak by se dalo nazvat další odehrané kolo. Ani jeden z týmů na prvních třech místech nevyhrál a tak se horní půlka tabulky velmi vyrovnává.

Události šestého kola:  B.C.F.-UPC i přes mohutný finiš prohrálo s Torzem. Metro si vcelku jednoznačně poradilo se Sídlišťanem. Bob si ani tentokrát nepřipsal výhru, když nestačil na úsporně bez střídání hrající Bronx. Zcela opačné poločasy zařídily konečnou remízu v zápase Companéros – Hodkovičky. England zejména díky druhé půli porazil Crux.

6. podzimní kolo

B.C.F.-UPC direct „B“ – Torzo Hostivař FC   3:4(0:2)

Sestavy:BU – Rychtr D., Buček(B), Špaček, Kmeť, Vaněk, Krkavec, Klicpera T., Steinbach

TH – Filip, Hranáč(B), Sládek, Urban, Vacek, Skřivan, Chaloupka, Volník, Matras,

Sklenář

Branky:20.Volník, 25.Urban, 29.Volník, 35.Sládek 0:4, 38.Vaněk, 44.Špaček, 48.Rychtr D. 3:4.

Po první půli byl stav 0:2 a skóre odpovídalo i projevu na hřišti. A úvod druhé půle opět patřil Torzu, které navýšilo vedení na 0:4. Na UPC by si v tu chvíli nikdo nevsadil. Ale UPC začalo hrát power play a to se vyplatilo. Gól na 3:4 padl z penalty po ruce ve vápně. Nakonec přes veškerou snahu UPC stav již nekázalo srovnat.

Nejlepší hráči: Rychtr D.(UPC) – Volník(Torzo).

Sídlišťan Praha „B“ – SG Metro   3:8(2:5)

Sestavy:SP – Güklhorn, Skřivan(B), Ret M., Ret K., Rochowanski L.

SM – Honců, Pondělíček(B), Hrubeš, Trš, Barták, Krejčík

Branky:7.Ret M. 1:0, 12.Trš, 14.Barták 1:2, 17.Rochowanski L. 2:2, 18.Trš, 24.Barták,

25.35.Hrubeš 2:6, 41.Ret M. 3:6, 46.Krejčík, 48.Honců 3:8.

Klidné a čistě hrané utkání, ve kterém hráči Sídlišťanu rychle vedli, ale Metro během dvou minut otočilo utkání. Do konce první půle Metro navýšilo svůj náskok na 2:5. Ve druhém poločase Metro jasně přehrávalo Sídlišťan a zaslouženě vyhrálo.

Nejlepší hráči: Ret M.(Sídlišťan) – Trš(Metro).

Bob Hurikán 1.FC – Jižní Bronx   2:3(1:1)

Sestavy:BH – Radil, Brož M.(B), Brož P., Průcha, Kučera, Klabík, Zvára, Dastych

JB – Pospíchal R., Pospíchal J.(B), Pospíchal K., Šaník, Mana, Hloušek

Branky:16.Hloušek 0:1, 22.Radil 1:1, 28.Pospíchal R., 33.Mana 1:3, 38.Radil 2:3.

Bronx musel hrát úsporně, jelikož neměl na střídání. V první půli dal ale z brejku na 0:1. Bob srovnal nechytatelnou trefou Radila. V druhé půli Bronx navýšil stav na 1:3. Bob snížil opět Radilem. V závěrečné power play již branka nepadla a tak body putují na stranu Bronxu.

Nejlepší hráči: Radil(Bob) – Hloušek(Bronx).

Companéros – Hodkovičky FC   3:3(0:3)

Sestavy:Co – Kodl, Šimeček(B), Kostka, Novák, Ilušák, Šlemr, Hoch, Dvořáček

Ho – Krček, Burian(B), Mádr, Salač, Chvalovský, Dostál, Hosnédl, Zgraja

Branky:5.12.Mádr, 20.Dostál 0:3, 31.Hoch, 41.Šlemr, 50.Ilušák 3:3.

Utkání dvou rozdílných poločasů, kdy Hodkovičky vyhráli první půli 0:3. Druhé dějství bylo ze strany Companéros lepší a jeho hráči začali dotahovat výsledek. To se jim nakonec v poslední minutě povedlo.

Nejlepší hráči: Šlemr(Companéros) – Mádr(Hodkovičky).

Crux Praha 1.FC – England Revolution   4:8(2:4)

Sestavy:CP – Junas, Matuška(B), Čumpelík, Slovák, Miškovský

ER – Holý P.(B), Holý D., Trlida, Mochán A.,Mochán P., Provazník

Branky:4.Mochán P. 0:1, 6.Slovák 1:110.Holý D., 11.Mochán P. 1:3, 13.Junas 2:3,

22.Mochán P., 33.Trlida 2:5, 41.Junas 3:5, 46.Mochán P. 3:6, 46.Čumpelík 4:6,

48.49.Provazník 4:8.

Hezké a technické utkání hrané v rychlém tempu. První poločas byl více vyrovnaný, ale ve druhém poločase si hráči Englandu udržovali náskok až do úplného závěru.

Nejlepší hráči: Slovák(Crux) – Mochán P.(England).

První tři týmy zaváhali, ale i remíza stačila týmu Companéros na osamostatnění se v čele tabulky. Ta se obzvláště v první půlce hodně vyrovnala. Metro na pátém místě ztrácí na prvního pouze tři body a ještě má zápas k dobru. V dolní půlce si polepšil díky první výhře England Revolution.