Úvod » Čtení » Sezóna 2014 / 2015

Páté čtení

publikováno 08.10.2014 (aktualizováno 05.09.2016)

...

Po minulém vyrovnaném kole se tentokrát žádné drama nekonalo. Čtyři z pěti zápasů mělo jednoznačný průběh.

Události pátého kola:  Brankostroj UPC v druhé půli znamenal jasnou výhru. Companéros i přes zranění brankáře nasázel Englandu 9 branek. Hodkovičky jasně přehráli Bob. I přes dobrý úvod nestačil Bronx na  Sídlišťan. Metro ztratilo v zápase s Torzem poločasové vedení 3:1.

5. podzimní kolo

Crux Praha 1.FC – B.C.F.-UPC direct „B“   1:8(0:1)

Sestavy:CP – Junas, Matuška(B), Čumpelík, Hylan, Slovák, Rozum, Miškovský

BU – Rychtr D., Buček(B), Špaček, Klicpera T., Suk, Vaněk

Branky:21.Rychtr D., 27.Suk, 28.Rychtr D., 29.Klicpera T., 30.31.Suk, 45.Vaněk, 46.Suk 0:8,

48.Junas 1:8.

Po vyrovnané první půli se rozjel brankostroj UPC. Za rozhodnutého stavu 0:8 se trefil z trestňáku Junas. To bylo vše. Jasná výhra B.F.C.-UPC direct „B“.

Nejlepší hráči: Čumpelík(Crux) – Suk(UPC).

England Revolution - Companéros   2:9(1:2)

Sestavy:ER – Holý P., Kováč(B), Trlida, Kleveta, Holý D., Mochán A., Kudrna

Co – Kostka, Šimeček(B), Novák, Kodl, Hoch, Šlemr

Branky:15.Novák 0:1, 22.Holý D. 1:1, 23.Hoch, 30.Novák, 33.Kodl 1:4, 36.Holý P. 2:4,

40.46.Novák, 48.49.50.Hoch 2:9.

První půle byla ještě jak takž vyrovnaná a i přesto vedli Companéros 1:2. Do branky Companéros si již v první půli musel stoupnout hráč z pole za zraněného Šimečka. Ale ani to neoslabilo útočnou snahu vítězů, jež od stavu 2:4 stále navyšovali skóre až na konečných 2:9.

Nejlepší hráči: Holý P.(England) – Hoch(Companéros).

Hodkovičky – Bob Hurikán 1.FC   8:2(4:2)

Sestavy:Ho – Krček, Burian(B), Salač, Hosnédl, Chvalovský, Dostál, Zgraja, Mádr

BH – Brož P., Brož M.(B), Dastych, Kučera, Klabík, Radil

Branky:2.Dostál 1:0, 11.Dastych 1:1, 16.mádr, 17.Dostál, 1í.Mádr 4:1, 21.Brož P. 4:2,

30.Zgraja, 38.43.Mádr, 48.Zgraja 8:2.

Klidné a čistě hrané utkání, ve kterém hráči Hodkoviček od prvních minut jasně přehrávali Bob. Ten stačil pouze v prvním poločase. Druhý už byl jasnou záležitostí Hodkoviček.

Nejlepší hráči: Mádr(Hodkovičky) – Brož P.(Bob).

Jižní Bronx – Sídlišťan Praha „B“   2:6(1:4)

Sestavy:JB – Šaník, Trajhan(B), Pospíchal K., Krejčíř, Mana, Hloušek, Pospíchal J.

SP – Güklhorn, Skřivan(B), Rochowanski P., Rochowanski L., Ret K., Ret M., Burda

Branky:4.Mana 1:0, 7.8.Ret M., 11.Rochowanski L., 18.Burda,n 30.Rochowanski L. 1:5,

42.Pospíchal J. 2:5, 49.Ret M. 2:6.

Bronx dobře začal, ale Sídlišťan obrátil na poločasových 1:4. V druhé půli už hra vyrovnaná, přesto ji vyhrál Sídlišťan.

Nejlepší hráči: Mana(Bronx) – Ret M.(Sídlišťan).

SG Metro – Torzo Hostivař FC   4:6(3:1)

Sestavy:SM – Honců, Hanzík(B), Barták, Trš, Češpivo, Hrubeš, Krejčík

TH – Urban, Domorád(B), Sládek, Vacek, Skřivan, Volník, Sklenář

Branky:3.Urban 0:1, 10.Trš, 14.Honců, 16.Barták 3:1, 26.Volník, 29.Skřivan,

32.35.44.Sklenář 3:6, 46.Trš 4:6.

Utkání dvou rozdílných poločasů, když rychlé vedení Torza nestačilo na rychle hrající hráče Metra. Metro dobře kombinovalo, ale Torzo ve druhém poločase dobře bránilo a výborně chytal jejich brankář. Torzo ze svých brejků rozhodlo o svém vítězství.

Nejlepší hráči: Trš(Metro) – Domorád(Torzo).

První tři týmy vyhráli a tak se pořadí na čele nezměnilo. Na čtvrté si polepšil tým Torzo Hostivař, který uštědřil SG Metru první porážku. Tím ho odsunul za sebe na páté. Propad zaznamenal i šestý Crux Praha. V souboji jednobodových zaznamenal první výhru tým FC Hodkovičky a tím zaznamenal malý posun na sedmé místo. Jižní Bronx po další porážce klesl na osmé. Poslední dva týmy devátý England Revolution a desátý Bob Hurikán stále čekají tabulka střelců