Úvod » Čtení » Sezóna 2014 / 2015

Čtvrté čtení

publikováno 02.10.2014 (aktualizováno 05.09.2016)

Po dlouhé době se odehrálo celé kolo a co se týče výsledků, bylo velmi vyrovnané.

Události čtvrtého kola:  UPC v souboji s Metrem zachránilo remízu v posledních dvou minutách. Torzo nepovolilo jižnímu Bronxu jedinou branku. Sídlišťan v zápase s Hodkovičkami ubránil v závěru těsné vítězství. Bob přišel v poslední minutě o první výhru. Efektivita týmu Companéros slavila nad kombinací Crux Praha.

4. podzimní kolo

B.C.F.-UPC direct „B“ – SG Metro   4:4(1:2)

Sestavy:BU – Rychtr D., Krkavec(B), Špaček, Steinbach, Buček, Klicpera T., Vaněk, Kmeť

SM – Honců, Pondělíček(B), Trš, Krejčík, Barták, Hanzík

Branky:15.Buček 1:0, 18.Trš, 20.Barták, 22.Trš 1:3, 35.Buček 2:3, 39.Hanzík 2:4,

48.49.Vaněk 4:4.

Metro bylo lepší od 18 minuty, kdy otočili vedení UPC. Zejména Trš byl výborný. Až závěrečná hra bez brankáře přinesla dvě branky a vyrovnání na konečných 4:4.

Nejlepší hráči: Vaněk(UPC) – Trš(Metro).

Torzo Hostivař FC – Jižní Bronx   3:0(1:0)

Sestavy:TH – Filip, Hranáč(B), Matras, Sládek, Urban, Vacek, Volník, Kuchař, Sklenář, Skřivan

JB – Šaník, Trajhan(B), Krejčíř, Mana, Pospíchal J., Pospíchal K., Hloušek, Weiss

Branky:8.Sklenář, 45.49.Kuchař 3:0.

Rychlé vedení hráčů Torza ovlivnilo průběh utkání. Bronx se snažil o vyrovnání, ale výborně chytající brankář Torza nedovolil Bronxu skórovat. Definitivně o svém vítězství rozhodli hráči Torza 5 minut před koncem.

Nejlepší hráči: Kuchař(Torzo) – Trajhan(Bronx).

Sídlišťan Praha „B“ - Hodkovičky   3:2(1:2)

Sestavy:SP – Güklhorn, Skřivan(B), Ret K., Ret M., Burda, Raus, Káža

Ho – Krček, Burian(B), Mádr, Salač, Hosnédl, Chvalovský, Zgraja

Branky:9.Raus 1:0, 15.Mádr, 21.vlastní 1:2, 28.Burda, 33.Raus 3:2.

Technické a čistě hrané utkání, které bylo dramatické až do úplného závěru. Hodkovičky do konce poločasu otočili utkání, ale hned začátkem druhého poločasu Sídlišťan vyrovnal. Za 5 minut se dostali hráči Sídlišťanu do vedení, které ubránili i v závěrečném tlaku Hodkoviček.

Nejlepší hráči: Raus(Sídlišťan) – Salač(Hodkovičky).

Bob Hurikán 1.FC – England Revolution   4:4(1:2)

Sestavy:BH – Radil, Brož M.(B), Brož P., Průcha, Klabík, Dastych

ER – Holý P., Kováč(B), Holý D., Trlida, Mochán P., Mochán A., Kleveta

Branky:5.Mochán A. 0:1, 11.Dastych, 18.Průcha 2:1, 30.32.Holý P. 2:3, 39.Brož P.,

43.Klabík 4:3, 50.Kováč 4:4.

Vyrovnaný duel, kde se o konečné remíze rozhodovalo až v poslední minutě při power play. Brankář Englandu z poslední možné střely srovnal na 4:4.

Nejlepší hráči: Brož P.(Bob) – Holý P.(England).

Companéros – Crux Praha 1.FC   6:3(3:2)

Sestavy:Co – Kodl, Šimeček(B), Kostka, Novák, Šlemr, Ilušák, Hoch, Dvořáček

CP – Junas, Matuška(B), Čumpelík, Hylan, Slovák, Rozum, Šedina

Branky:1.Šlemr 1:0, 5.Šedina 1:1, 12.17.Hoch 3:1, 21.Junas 3:2, 39.Kodl, 42.Dvořáček 5:2,

47.Junas 5:3, 49.Novák 6:3.

Tým Companéros byl mnohem efektivnější v proměňování šancí než jeho soupeř a i díky lepšímu výkonu v obranné fázi dokázal zvítězit. Tým Crux hrál kombinační futsal, ale nedokázal to zužitkovat ve vítězství.

Nejlepší hráči: Hoch(Companéros) – Junas(Crux).

Ani jeden tým už nemá po tomto kole stoprocentní bilanci. Zároveň už není jediný tým, který by neměl alespoň jeden bod. Po minulém propadu se na první místo vrátil tým Companéros, který si připsal vcelku jasnou výhru. Největší posun a stejně bodů jako první tým zaznamenal  Sídlišťan Praha na druhém.  Přímý souboj o čelo mezi B.C.F.-UPC direct a SG Metro skončil remízou a ta znamenala pokles v tabulce na třetí a čtvrté místo. Propad o jedno místo a hlavně bodová ztráta, to je vizitka momentálně pátého týmu Crux Praha. Ve středu tabulky si po vzájemném souboji prohodili místa Torzo Hostivař a Jižní Bronx. Poslední tři týmy stále čekají na první výhru. Druhá remíza posunula England Revolution na osmé místo. Hodkovičky i přes tradičně nejlepší obranu díky těsné prohře klesli na devátou příčku. Tabulku stále uzavírá Bob Hurikán, který byl tentokrát hodně blízko výhře, ale nakonec bral pouze první bod.