Úvod » Čtení » Sezóna 2014 / 2015

třetí čtení

publikováno 24.09.2014 (aktualizováno 05.09.2016)

2

Po týdnu je tady další, tentokrát třetí kolo.  Na pořadu bylo pět zápasů, ale nakonec se odehrály pouze čtyři.

Události třetího kola:  UPC direct bylo v zápase s Companéros v každé půli o jednu branku  lepší. Bob Hurikán se nedostavil na zápas s Cruxem. Sídlišťan sice pustil v závěru England na dostřel, ale poslední dvě minuty byly v jeho režii. Vyrovnané utkání i střelecky mezi Hodkovičkami a Torzem skončilo remízou. Metro od první branky jasně kralovalo v zápase s Bronxem.

3. podzimní kolo

Companéros - B.C.F.-UPC direct „B“   2:4(1:2)

Sestavy:Co – Šimeček(B), Kodl, Kostka, Ilušák, Hoch, Novák, Šlemr

BU – Klicpera T., Rychtr D.(D), Kmeť, Špaček, Bůček, Vaněk

Branky:9.Kmeť 0:1, 15.Novák 1:1, 17.Kmeť 1:2, 27.Hoch 2:2, 39.Klicpera T., 46.Vaněk 2:4.

Hráči UPC direct zaslouženě vyhráli.

Nejlepší hráči: Hoch(Companéros) – Vaněk(UPC).

Crux Praha 1.FC – Bob Hurikán 1.FC   5:0 kontumačně

Bob Hurikán se k zápasu nedostavil!

England Revolution . Sídlišťan Praha „B“   4:8(1:3)

Sestavy:ER – Holý P., Kleveta(B), Holý D., Trlida, Mochán A., Mochán P.

SP – Güklhorn, Stolz(B), Ret M., Ret K., Rochowanski L., Káža

Branky:5.Ret M., 8.Güklhorn, 13.Ret M. 0:3, 21.Mochán P. 1:3, 27.Ret M. 1:4, 39.Trlida 2:4,

44.Ret M. 2:5, 46.Trlida, 47.Holý D. 4:5, 49.Rochowanski L., 50.Ret K.,

50.Güklhorn 4:8.

Sídlišťan měl utkání od úvodu věc své režii. Ve 13 minutě vedl 0:3. England dokázal do půle snížit na 1:3. Ve druhé půli nic nenasvědčovalo tomu, že by se zápas zdramatizoval, ale ve 47 minutě snížil Holý na 4:5. England zkusil hru bez brankáře, ale třikrát inkasoval.

Nejlepší hráči: Trlida(England) – Ret M.(Sídlišťan).

Hodkovičky – Torzo Hostivař FC   2:2(1:1)

Sestavy:Ho – Krček, Burian(B), Salač, Chvalovský, Hosnédl, Zgraja

TH – Filip, Hranáč(B), Sládek, Urban, Švorc, Vacek, Skřivan, Volník, Sklenář

Branky:15.Volník 0:1, 23.Chvalovský 1:1, 41.Sklenář 1:2, 45.Chvalovský 2:2.

Hezké a technické utkání, hrané v rychlém tempu. Zápas dramatický až do konce. Hodkovičky zaslouženě ř minut před koncem vyrovnali.

Nejlepší hráči: Chvalovský(Hodkovičky) – Sklenář(torzo).

Jižní Bronx – SG Metro   2:7(2:4)

Sestavy:JB – Krejčíř, Trajhan(B), Pospíchal J., Pospíchal R., Mana

SM – Honců, Pondělíček(B), Trš, Kapek M., Krejčík, Hrubeš, Barták, Češpivo, Hanzík

Branky:8.Hanzík, 18.19.22.Barták 0:4, 24.Pospíchal J., 25.Mana 2:4, 28.Barták, 29.Trš,

31.Hrubeš 2:7.

SG Metro mělo utkání od 8 minuty pod kontrolou a postupně navyšovalo skóre. Ve 22 minutě to bylo už 0:4. Chvilkové povolení znamenalo snížení do půle na 2:4. V druhé půli už byl střelecky úspěšný pouze tým Metra a zaslouženě bral 3 body.

Nejlepší hráči: Pospíchal J.(Bronx) – Barták(Metro).

Tabulka se po tomto kole hodně přesypala, když už pouze dva týmy zůstali bez porážky. První je B.C.F.-UPC direct „B“, který si poradil v souboji o čelo s Companéros. Ti klesli na třetí. Na druhé místo poskočil zatím stoprocentní SG Metro. Stejně bodů 6 má taky čtvrtý Crux Praha díky kontumaci a Sídlišťan Praha. O tři místa na šesté klesl Jižní Bronx. První bod si připsal osmý tým Hodkovičky FC. Poslední bez bodu zůstává Bob Hurikán, který se v tomto kole o první body ani nepokusil.

Střelci

7 – Ret M.(Sídlišťan)

6 – Trš, Barták(Metro)

5 – Ilušák(Companéros), Hoch(Companéros)

4 – Trlida(England)

2 – Honců(Metro), Brož P.(Bob), Špaček, Vaněk(UPC) ,

Havel, Kodl, Novák(Companéros), Huráb, Pospíchal J.(Bronx),

Káža, Skoupý, Güklhorn(Sídlišťan), Holý D.(England),

Chvalovský(Hodkovičky), Volník, Sklenář(Torzo)

1 -  Krejčík, Kapek M., Hanzík, Hrubeš(Metro),

Provazník, Mochán P.(England),

Suk, Rychtr D., Krkavec, Klicpera T., Kmeť(UPC), Průcha(Bob)

Mana(Bronx), Skřivan, Raus(Sídlišťan), Sládek, Matras(Torzo),

Šedina, Hel, Junas, Slovák, Čumpelík(Crux)

To je ode mě pro toto čtení vše.

Robert