Je tu druhé čtení

publikováno 20.09.2014 (aktualizováno 05.09.2016)

..

Po tydnu je tady Další Zpravodaj. Tentokrát byly na pořadu POUZE Čtyři zápasy.

Události Druheho kola:   Zasloužená Remiza Mezi UPC Bronxem. Další Remiza po hektickém závěru Mezi Englandem na Torzem. Zlepšený výkon jsem druhe puli přinesl Tři Tela poměrným Sídlišťan. Soudruzi Nedal Bobu žádnou sanci připsal si Další výhru.

2. podzimní kolo

BCF-UPC direct "B" - Jižní Bronx 2: 2 (1: 0)

Branky: 20.Rychtr D. 1: 0, 29.38.Huráb 1: 2, 49.Krkavec 2: 2.

Vedli Hezké av rychlém Tempu hrané utkání, jsem kterém Hráči UPC souhlasila 20 Minuty. Ve druhém poločase Bronx otočil utkání jsem svůj prospěch, vyrovnalo ALE V závěru UPC zaslouženě.

Nejlepsi Hráči: Rychtr D. (UPC) - Huráb (Bronx).

SG Metro - Hodkovičky    hraje o sobe AZ 2.11.

Torzo Hostivař FC - England Revolution 2: 2 (0: 1)

Branky: 8.Provazník 0: 1, 35.Matras, 48.Volník 2: 1, 50.Trlida 2: 2.

Bojovné utkání Hlavné Ze strany hracu Torza, kteří hráli Bez střídání. Rychlé Vedení hracu Englandu vydrželo Az do 35 Minuty. Torzo otočilo utkání, pivo minutu pred koncem vyrovnal na konečných anglie 2: 2.

Nejlepsi Hráči: Filip (Torzo) - Provazník (Anglie).

Sídlišťan Praha "B" - Crux Praha 1.FC 4: 1 (1: 1)

Branky: 2.Čumpelík 0: 1, 14.Ret M., 31.Skoupý, 41.Káža, 49.ret M. 4: 1.

Rychlé Vedení hracu Cruxu vydrželo do 15 Minuty. První poločas was vyrovnaný více. Ve druhém UŽ Sídlišťan kontroloval průběh utkání zaslouženě zvítězil.

Nejlepsi Hráči: Ret M. (Sídlišťan) - Čumpelík (Crux).

Bob Hurikán 1.FC - soudruzi 1: 5 (0: 2)

Branky: 4.Novák, 23.Ilušák, 35.Hoch 0: 3, 44.Průcha 1: 3, 45.48.Ilušák 1: 5.

Žluté karty: Hoch, Ilušák (soudruzi) - projevy nespokojenosti

Soudruzi Sobe vypořádal sobe svým protivníkem velmi Dobře Sázel jeden gól ZA druhým. Hurikán v tomto zápase nekladl Většího Odpor.

Nejlepsi Hráči: Průcha (bob) - Ilušák (soudruzi).

PO DVOU kolech sobe na Cele usadil Tym soudruzi , ktery MA JAKO jediný plny bodový ZiSK. Na druhe a treti misto PO Vzájemné remíze poskočili Týmy UPC Direct  na Jižním Bronxu. SG Metro Diky odloženému zápasu Klesl na Čtvrtě. Stejně Bodu Ma taky Paty Crux Praha šestý Sídlišťan Praha . Další dve mista okupují po Vzájemné remíze Torzo Hostivař England Revolution . Posledni Dva Týmy jsou prozatím Bez Bodu, pivo Deváté Hodkovičky maji zapas k dobru.